"Nie mów nikomu" - tajemnicza komedia improwizowana Teatru Improwizacji Afront

Najbardziej tajemniczy i najbardziej komediowy ze spektakli Teatru Improwizacji AFRONT, czyli "Nie mów nikomu...!"
Spektakl, w którym sami aktorzy nie do końca wiedzą, o co toczy się stawka. Traktuje on o najskrytszych tajemnicach, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a więc na pewno wszyscy się o nich dowiedzą...
Całą sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że ową tajemnicę znają wszyscy POZA aktorem, który odtwarzać będzie postać z sekretem. Zasada jest prosta - na czas ustalania tajemnicy wybrany przez publiczność aktor opuszcza salę, a potem przez cały spektakl gra tak, jakby doskonale wiedział, o co chodzi, podczas gdy tak naprawdę cały czas próbuje się domyśleć, o co toczy się stawka!
O jakich tajemnicach i ich konsekwencjach będzie mowa tym razem? To zależy tylko i wyłącznie od Was. Potem zaś - jak w życiu - same zaskoczenia, również wśród aktorów.
Zdarzyć się może wszystko i tylko raz! Taka historia więcej się już nie powtórzy, jak to w improwizacji, dlatego zapraszamy gorąco na tę jedyną okazję, aby przeżyć ją razem z nami!
Wystąpią: Kasia Gruszewska, Aśka Mazewska, Kasia Wypchło, Robert Cichocki z towarzyszeniem muzyki na żywo w wykonaniu Wojtka Żmudy.
Aha, oczywiście nie mówcie nikomu...
Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń