"Hokus Pokus" Musical Młodzieżowego Teatru Tańca

Musical Hokus Pokus, czyli niezbyt straszny musical

Trzonem historii show jest zupełnie luźna adaptacja scenariuszy Disney'owskich komedii fantasy z serii "Hokus Pokus". To historia o mrocznej legendzie miasteczka Salem, trzech upiornych wiedźmach, znanych jako siostry Sanderson... ale czy aby na pewno tylko legendzie? W tym przypadku prędzej niż pogromcy mitów, przydaliby się pogromcy duchów... Pewnej nocy okazuje się bowiem, że ich istnienie nie jest jedynie miejską opowiastką, a one, powróciwszy z zaświatów, za wszelką cenę mają zamiar już na dobre pozostać w świecie żywych.

Akcja musicalu, prócz utworów znanych z oryginału, przeplatana jest piosenkami znanymi z popkultury oraz kina familijnego i kreskówkowego. Widzowie będą mogli usłyszeć również utwory z produkcji takich jak "Zaplątani" (2010), "Miasteczko Halloween" (1993), "The Rocky Horror Picture Show" (1975), "Księżniczka i żaba" (2009) czy nawet polskie adaptacje piosenek Michaela Jacksona!

"HOKUS POKUS, czyli niezbyt straszny musical" to nasycona żartem i kiczem historia, której równocześnie nie przeszkadza to w skłanianiu do refleksji. To pełne przebojowych piosenek show, które zadowoli po równo młodego jak i dorosłego odbiorcę!

Kierownictwo artystyczne: Gabriela Buczek-Rogińska,
Reżyseria i przygotowanie wokalne: Bożena Łaba,
Choreografia: Katarzyna Schick.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń