"Koncert świąteczny" w wykonaniu The Fentress Experience Gospel Choir

THE FENTRESS EXPERIENCE GOSPEL CHOIR

Najpiękniejsze utwory muzyki gospel, a obok nich polskie kolędy i pastorałki w niesłyszanych dotąd aranżacjach. Trzynastu wokalistów wraz z zespołem proponuje zupełnie nowe i bezkompromisowe podejście do wspólnego kolędowania - angażuje wszystkich zebranych i nie przyjmuje odmowy. Okres Bożego Narodzenia w towarzyszeniu muzyki gospel to okazja, by na nowo odkryć nie tylko tradycję, ale i siebie samych.

The Fentress Experience Gospel Choir to grupa wokalna pod kierownictwem Briana Fentressa. Występowali już na wielu scenach w Polsce oraz za granicą za każdym razem dostarczając publice niezapomnianych wrażeń. W tym roku, prosto z górzystej Szwajcarii, przyjeżdżają do Jastrzębia-Zdroju, aby wraz z mieszkańcami wspólnie odkrywać nieznane dotąd brzmienia muzyki gospel.

Brian Fentress (dyrygent) - jest artystą, trenerem wokalnym, autorem tekstów, producentem i pedagogiem z ponad 25-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Występuje, nagrywa i zapewnia muzyczne wsparcie dla popularnych na świecie wokalistów, takich jak Fred Hammond, Kirk Franklin, Lyle Lovett, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, i TGD.W 2017 roku Brian Fentress wziął udział w 8. edycji The Voice of Poland, w której doszedł do finału.

Co na Was czeka?

  • śpiew, taniec i mnóstwo pozytywnej energii
  • autentyczna muzyka gospel
  • unikalne aranżacje znanych polskich kolęd
  • fenomenalni wokaliści
  • magiczne brzmienia

i wiele innych niespodzianek

KUP BILET JUŻ DZIŚ!!!

PS Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wzruszenia, uśmiechy i pozytywne zmęczenie powstałe w wyniku udziału w wydarzeniu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń