"Fizyka kwantowa. Czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone" spektakl

KLUB WKURZONYCH
Julia Wyszyńska "Fizyka kwantowa. Czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone" spektakl
scenariusz i reżyseria – Julia Wyszyńska
kostiumy – Emil Wysocki
muzyka – Filip Kaniecki
choreografia – Paweł Sakowicz
światła – Katarzyna Łuszczyk
konsultacje i opieka artystyczna – Miłosz Konieczny
głosy z offu – Klara Bielawka, Miłosz Konieczny, Mateusz Łasowski
występuje: Julia Wyszyńska

Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

Ośmioletni Julek zaprasza Widza do swojego niezwykłego świata, gdzie wszystko jest możliwe. Gdzie niczego, ani nikogo się nie boi, nie wstydzi, nie czuje żadnych ograniczeń, nie wie, co to kompleksy, widzi Duchy, rozmawia z Roślinami, a MTV kreuje Jego rzeczywistość. Po drodze spotykamy Tatę, Mateusza z ławki obok, przedszkolankę Panią Czesię i innych, którym Julek nareszcie ma szansę powiedzieć to, na co nigdy wcześniej nie miał odwagi.

Śmiertelnie poważny temat jakim są demony przeszłości, przyglądanie się systemowym nadużyciom i do czego mogą Nas doprowadzić podjęte decyzje, które bardziej są podyktowane pokoleniową traumą niż wolną wolą Serca i Duszy, potraktowany w nieco mniej śmiertelnie poważny sposób.

KLUB WKURZONYCH – to projekt skierowany do widzów i artystów mających w sobie niezgodę na otaczającą rzeczywistość i absurdy świata. Pragniemy prezentować ludzi kultury, którzy nie obawiają się wyjść i otwarcie manifestować swoje poglądy, zaprezentować je publiczności, wykorzystując różne formy wypowiedzi artystycznej: spektakl, stand-up, reportaż, dokument…itp. To miejsce prezentacji wyrazistych inicjatyw artystycznych. To czas na spotkanie odważnych ludzi sceny, snujących (krzyczących) opowieść o kondycji człowieka we współczesnym świecie. Częścią wspólną wszystkich wydarzeń jest mocny i dobitny przekaz. To miejsce i czas dla WKURZONYCH!

BILETY: 40 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń