19.10/niedziela, godz. 18.00 (sala widowiskowa)
Koncert „Miłość, muzyka, marzenia”
Paweł Niedzielski – wokalista, aktor epizodyczny i mieszkaniec krakowskiego Podgórza – zaprasza na pełen energii koncert. Artysta ukończył Szkołę Wokalno-Aktorską „Wokal Art” w Krakowie, szkolił się także na Akademii Muzycznej, a dziś śpiewa, gra na gitarze i fortepianie, prowadzi karaoke i zaraża publiczność swoją pasją do muzyki.
Specjalnym gościem wydarzenia będzie Rapowy Seba (Sebastian Gamoń) – pianista i raper, który od lat łączy klasyczne wykształcenie muzyczne z zamiłowaniem do hip-hopu. Wspólnie z Pawłem tworzą autorskie utwory i nie boją się muzycznych eksperymentów.
W programie wieczoru znajdą się znane hity, własne kompozycje Pawła, a także unikatowe połączenie rapu z gitarą i fortepianem. Nie zabraknie też zabawy – konkursu w stylu teleturnieju Tak To Leciało oraz wspólnego tworzenia nowego tekstu do jednej z piosenek.
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen miłości, muzyki i marzeń!
Bilety: 30 zł / 25 zł*