Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

The Polish Tenors

 Łódź

 Teatr DOM
 ul. Piotrkowska 243

  01.12.2019

 18:00

 Ceny biletów

 65 zł

The Polish Tenors - koncert jakiego jeszcze nie było.
PIERWSZY RAZ W ŁODZI!!!!!
PIERWSZY RAZ na scenie ArtKombinat!!!!!!
Już 1 marca o godzinie 19.00 wystąpią „The Polish Tenors” czyli Sylwester Targosz-Szalonek, Romuald Spychalski, Tomasz Furman.
Koncert „The Polish Tenors” to kontynuacja i nowa odsłona wcześniejszego projektu” Tenorów (prawie) Trzech” , lecz słowo prawie w tym przypadku użyte jest celowo i przekornie. Bowiem tym razem gościnie z tenorami wystąpi znakomita wokalistka Anna Spychalska (Prawie Tenor_. Widzowie usłyszą znane i lubiane utwory w klasycznym, a także nie do końca poważnym wykonaniu. Będzie dowcipnie i energetycznie. Będzie światowo i magicznie. Piosenki neapolitańskie, szlagiery Andrea Bocellego, tematy filmowe i musicalowe oraz… to, czego nikt się nie spodziewa! Na każdy koncert Tenorzy przygotowują kilka utworów – niespodzianek, których wykonania Widzowie się nie spodziewają.
I właśnie o to chodzi! Zaskoczenie, po którym przychodzi wręcz euforia – bowiem te „muzyczne niespodzianki” to melodie dobrze znane szerokiej publiczności, która śpiewa razem z wykonawcami.
Piękne melodie przeplatać się będą z finezyjnym słowem wiążącym, które usłyszymy w wykonaniu wspaniałej i doskonale znanej łodzianom Krystyny Pietranek – Kulis.
Serdecznie zapraszamy na dwie godziny doskonałej zabawy, wzruszeń, emocji i radości!
Gwarantujemy, że spędzone z nami chwilę na długo zostaną w Państwa pamięci.
Po koncercie Artyści z ogromną radością spotkają się z Państwem w Restauracji ARTERIA
Zapraszamy

Rozwiń