Wydarzenia

Zamówienie

KULT

 Łódź

 Klub Wytwórnia
 ul. Łąkowa 29

  03.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

 70, 75 zł

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Rozwiń

<p>BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:<br />-Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia<br />-Posiadaczom Karty Selgros Partner<br />- Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK<br />-Posiadaczom Kart Młodzi w Łodzi</p>
<p>Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.</p>
<p>Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.</p>

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

bilet normalny, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze

bilet ulgowy, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze