Wydarzenia

Zamówienie

The Exploited / Maid Of Ace

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  28.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 80 zł

wROCKfest.pl zaprasza 28 października do wrocławskiego klubu Stary Klasztor na koncert punkrockowej legendy – The Exploited!
Jaku support zaprezentuje się żeńska punkowa kapela Maid Of Ace z Wielkiej Brytanii.
Rezerwujcie czas - info o biletach wkrótce!

THE EXPLOITED – to najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka.
Od samego początku dowodzony przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana.
Ich koncertowy album „On Stage” był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Debiutancki album The Exploited „Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku i w ciągu kilku tygodni sprzedał się w ilości 150 tysięcy egzemplarzy. Wattie i jego kompania pojawili się też w programie „Tops Of The Pops” gdzie wykonali utwór „Dead Cities”.
Kolejne albumy: „Troops Of Tomorrow” z 1982 roku, „Let’s Start A War” z 1983 roku oraz „Horror Epics” z 1985 roku potwierdzały wysoką formę zespołu i należą do punk rockowego kanonu.
The Exploited udało się też z powodzeniem łączyć punk rock z metalem o czym mogą świadczyć bardzo dobrze przyjęte późniejsze płyty zespołu: „Massacre” (1990), „Beat The Bastards” (1996) i „Fuck The System” (2002).
Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 30 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka.
Obecnie zespół występuje w składzie:
Wattie Buchan – vocal
Irish Rob – bass
Willie Buchan – drums
Matt Justice – guitar
Najważniejsza dla zespołu była zawsze scena i kontakt z fanami. O tym jak anarchiści-weterani czują się na żywo, będzie można się przekonać na koncercie we Wrocławiu.

MAID OF ACE to kwartet żeński z Hastings (Wlk.Brytania) . Cztery punkowe siostry, które grają ze sobą
razem od 2005 roku. W 2014 roku ukazał się ich debiutancki album "Maid Of Ace". A dwa lata później
wydały własnym sumptem drugą płytę "Maid in England". Magazyn Vive Le Rock umieścił ten krążek
na miejscu 9 wśród 50 najważniejszych płyt 2016 roku.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali