Wydarzenia

Zamówienie

Ethno Jazz Festival: Madison McFerrin

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  23.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 60, 80 zł

Madison McFerrin - wschodząca gwiazda „soulapella" i córka Bobby'ego McFerrina wystąpi jesienią we Wrocławiu.
Na pierwszy wrocławski koncert artystki zapraszamy 23 października do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

To przełomowy czas dla pochodzącej z nowojorskiego Brooklynu Madison McFerrin! Amerykanka doczekała się dużego tekstu w prestiżowym magazynie Pitchfork, który ogłosił „Madison sprawia, ze a'cappella znowu jest cool" zaś genialny Questlove z The Roots określił jej muzykę jako „soulappella". Duży artykuł utalentowanej córce sławnego Bobby'ego poświęcił też „New York Times". Także Europie znalazła takich opiniotwórczych fanów jak Gilles Peterson czy Jamie Cullum, którzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich radiowych audycjach BBC. Wokalistka idzie śladami swojego legendarnego ojca oraz uzdolnionego brata Taylora (ostatnio w składzie R+R Now) i na koncertach, a także na dwóch EPkach: „Finding Foundations Vol 1/ Vol 2" udowadnia jak wszechstronnym i niezwykłym instrumentem może być ludzki głos. Muzyka Madison to jednak nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat, znakomite kompozycje. Niedawno Madison zaprezentowała nowy utwór „Try" w produkcji Taylora McFerrina na popularnym kanale Colors. Świetnie zaprezentowała się także podczas koncertu na katowickim festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Wszystko wskazuje na to, że kariera młodej McFerrin nabiera rozpędu i październikowe występy to ostatnia szansa, by zobaczyć Madison na kameralnych koncertach klubowych

„Try" https://youtu.be/_6T-1_k7obo
„Insane" https://youtu.be/8AwTlsnmpVc

New York Times
https://www.nytimes.com/2019/01/25/nyregion/madison-mcferrin-bobby-mcferrin.html

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

m. siedzące nienumerowane, wolne miejsca: 14

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 80,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

miejsca stojące, wolne miejsca: 10

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł