Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Sexy Food Story 2 - kusząca kuchnia śródziemnomorska cz.2

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  25.10.2019

 18:00

 Ceny biletów

 269 zł

Kuchnia pełna zmysłów, intrygujących smaków, zapachów? JESTEŚMY NA TAK! <3

Zapraszamy na niezwykle magiczną opowieść... Arkadiusz Płoński – Artysta Smaku udowodni, że gotowanie może być naprawdę sexy. Wspólnie odkryjemy tajniki kuchni śródziemnomorskiej, a Prowadzący zaprezentuje swoje autorskie pomysły na eleganckie i kuszące dania.

Na powitanie czekać będzie małe kulinarne arcydzieło. Następnie, z lampką wina w dłoni, przejdziemy do przygotowania fantazyjnej przystawki, pysznego dania głównego i orzeźwiającego deseru. Artysta Smaku podzieli się z nami ciekawostkami i anegdotami dotyczącymi afrodyzjaków z całego świata. Poznacie także wiele innych ciekawostek kulinarnych oraz nauczycie się wielu ciekawych umiejętności m.in filetowania turbota, otwierania ostryg czy robienia lodów przy użyciu ciekłego azotu

 

Serdecznie zapraszamy! <3

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 1

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 269,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł