Wydarzenia

Zamówienie

VIVA LA FIESTA! - Meksykańska Impreza Halloweenowa

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  26.10.2019

 19:00

 Ceny biletów

 149 zł

Zbliża się jedno z największych i najstarszych świąt Meksyku... Día de Muertos, czyli meksykańskie Halloween!

Jeżeli chcecie jeszcze raz poczuć prawdziwy meksykański, halloweenowy klimat serdecznie zapraszamy Was na kolejną imprezę w Cook Story by Samsung! Cudowna zabawa, pyszne jedzenie, owocowe drinki i świetna muzyka… <3

Tym razem tematycznie stawiamy na MEKSYK i HALLOWEEN!

VIVA LA FIESTA! Ojj... będzie się działo!! O nasz taneczny nastrój i wspaniałą oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ.

Będzie na Was czekać wyśmienite, meksykańskie jedzenie, między innymi klasyki, takie jak chilli con carne, czy burrito...

Podczas pokazu live cooking szefowie kuchni przygotują specjalnie dla Was przepyszne, chrupiące churros, obtoczone w cukrze cynamonowym, podane z sosem czekoladowym z chilli <3 !

Profesjonalny barman przygotuje dla Was orzeźwiające, letnie drinki. W cenie imprezy otrzymacie 3 piwa Corona lub 2 x owocowa margarita, a także kawa, herbata, oraz lemoniada bez limitu. Na miejscu istnieje także możliwość wykupienia open baru w cenie 59 zł / osoba.

Koniecznie zabierzcie ze sobą przyjaciół i wpadajcie!

Dresscode: Día de Muertos, Halloween

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 4

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 149,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł