Wydarzenia

Zamówienie

Junior Kelly

 Wrocław

 Stary Klasztor
 ul. Purkyniego 1

  23.10.2019

 20:30

 Ceny biletów

 45 zł

Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!

Junior Kelly - jeden z najważniejszych reprezentantów muzyki reggae wystąpi 23 października w Starym Klasztorze!

Dla fanów jamajskich rytmów ten koncert to pozycja obowiązkowa!

Junior Kelly - jeden z czołowych światowych Ambasadorów Reggae. Wysoki, z burzą dreadów na głowie, jest oddanym rastafarianinem z prawdziwym poczuciem muzycznej misji, którą manifestuje poprzez jakość swoich kontemplacyjnych tekstów, różnorodność ważnych tematów które podejmuje i inspirujące przesłanie.

Czołowy jamajski piewca społecznej świadomości i sprawiedliwości powraca do Polski ze swoim 10-tym albumem “Urban Poet”.

Oprócz muzyki reggae na płycie “Urban Poet” znajdziemy dancehall, r’n’b, soul oraz jazz, ukazujące rozwój i dojrzałość tego artysty. Junior Kelly pojawił się również jako gość Kamila Bednarka na jego przebojowym albumie „Oddycham…”.
Junior Kelly urodził się w 1969 roku jako najmłodsze z pięciorga dzieci i dorastał w Kingston. Jest częścią bardzo muzycznej rodziny – jego ojciec i dziadek grali na banjo a matka śpiewała w miejscowym kościele. Jego nieżyjący brat Jim Kelly był DJ’em i otworzył mu trochę drzwi w świecie reggae i dancehall. Po jego tragicznej śmierci Junior Kelly zdecydował się kontynuować muzyczną tradycję rodziny w swoim własnym stylu.

Zdobywał doświadczenie zarówno w studio, jak i grając trasy i festiwale na całym świecie. Już od lat 90-tych uczestniczył w kluczowych imprezach jak jamajski Reggae Sun Splash. Potem wyjechał do USA by występować i nagrywać single.
Wyjątkowo związany jest z Wrocławiem – tutaj miały miejsce jego koncerty w 2007, 2013, w 2015 na One Love Sound Fest oraz ostatni – na Rototom & Friends w Starym Klasztorze w 2016 roku.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 28

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 45,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł