Wydarzenia

Zamówienie

Zaduszki Jazzowe - Florian Arbenz/ Vistel Brothers "Convergence"

 Warszawa

 Wolskie Centrum Kultury (Działdowska 6)
 ulica Działdowska 6

  26.10.2019

 19:00

 Ceny biletów

 20 zł

Florian Arbenz jest jednym z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych perkusistów w Europie, z niezrównanym jazzowym dorobkiem.
Wraz z Florianem Arbenz'em wystapią rewelacyjni kubańscy bracia Vistel ze swoim najnowszym projektem – Convergence! Jorge Vistel – urodzony w Santiago de Cuba jako spadkobierca muzycznej dynastii, zna sekrety swojej ojczyzny i znakomicie łączy je z jazzową awangardą. Rezultatem jest jego współczesny, osobisty i autentyczny styl. Grywa z takimi artystami jak Benny Golson, Roy Hargrove, Doug Hammond, David Murray, Henry Cole, Lewis Nash, Dado Moroni, Benny Green, Marcus Printup, Stefano Bedetti, Gary Thomas, David Virelles i Roman Filiu. W 2014 roku koncertował ze sponsorowanymi przez Quincy’ego Jonesa Alfredo Rodriguezem & The Invasion Parade. Maikel Vistel – urodzony w Santiago de Cuba w rodzinie o wielopokoleniowej muzycznej tradycji, sięga korzeni kultury swej ojczyzny kształtując współczesne, ciepłe i osobiste brzmienie. Maikel uczył się u wielkich mistrzów jazzu, takich jak Mark Turner, George Garzone, Joe Lovano, Greg Osby, Roman Filiú, David Virelles, Aruan Ortiz, Gary Thomas i Steve Coleman. Wraz z bratem i muzycznym partnerem, trębaczem Jorgem Vistelem, zamieszkał w Madrycie. To w Europie bracia stworzyli swój pierwszy projekt pod nazwą Vistel Brothers.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 56

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł