Wydarzenia

Zamówienie

Kino Seniora - Milcząca Rewolucja (2D/)

 Rybnik

 Teatr Ziemi Rybnickiej
 ul. Plac Teatralny 1

  28.10.2019

 13:00

 Ceny biletów

 10 zł

reż: Lars Kraume
scenariusz: Lars Kraume
prod. Niemcy 2018
gatunek: Dramat
czas: 111 min.
obsada: Leonard Scheicher, Theo Lemke, Lena Klenke, Jonas Dassler, Isaiah Michalski, Ronald Zehrfeld, Florian Lukas, Jördis Triebel

Milcząca rewolucja to jednocześnie pasjonujące kino polityczne i na wskroś uniwersalna historia o dojrzewaniu. Reżyser Lars Kraume snuje opowieść o grupie enerdowskich nastolatków, którzy decydują się wyrazić solidarność z uczestnikami Powstania Węgierskiego z roku 1956. Choć postawa bohaterów sprowadza na nich gniew ze strony władz, żądza buntu okazuje się silniejsza. Nominowany do czterech Niemieckich Nagród Filmowych film Kraumego spodoba się wszystkim tym, którzy szukają w kinie wolności, niezależności i młodzieńczej energii.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali