Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Taśma

 Warszawa

 Teatr WARSawy
 Rynek Nowego Miasta 5/7

  24.10.2019

 19:00

 Ceny biletów

 50, 70 zł

Psychologiczna rozgrywka pełna zwrotów akcji, prowadząca do zaskakującego finału. Zjawiskowa rola Magdaleny Popławskiej, trzymający w napięciu, ale nie pozbawiony dowcipu thriller.
Dwóch przyjaciół z czasów licealnych spotyka się po latach. Jon w aurze sukcesu czeka na premierę swojego debiutanckiego filmu na lokalnym festiwalu. Vince jest drobnym dealerem narkotyków.
Z początku niewinna rozmowa zaczyna się przeradzać w odkrywanie mroków przeszłości. Czy Jon skrzywdził w liceum byłą dziewczynę Vince'a? Czy wie, że jest ona obecnie asystentką prokuratora rejonowego w miasteczku, do którego przyjechał ze swoim filmem? Wszystko zmierza w kierunku bolesnej konfrontacji, która okazuje się ukartowanym planem Vince'a.
Zjawiskowa rola Magdaleny Popławskiej, trzymający w napięciu, ale nie pozbawiony dowcipu thiller.
Nagrody:
- nagroda specjalna na 46. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych

reżyseria: MICHAŁ SIEGOCZYŃSKI
obsada: MAGDALENA POPŁAWSKA, KRZYSZTOF PRAŁAT, ADAM SAJNUK

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 20

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 70,00 zł 0,00 zł
ulgowe 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł