Wydarzenia

Zamówienie

Seafood Story 3 - Niezwykłe owoce morza cz.3

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  28.10.2019

 18:00

 Ceny biletów

 289 zł

Wszystkich pasjonatów morskiej kuchni oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się do niej przekonać serdecznie zapraszamy na kolejną odsłoną warsztatów Seafood Story - Niezwykłe owoce morza!

To kolejna cudowna, kulinarna opowieść, którą stworzymy wspólnie z Michałem Zakrajewskim. Świeże ryby, wspaniałe owoce morza, aromatyczne przyprawy i świeże warzywa i owoce sprawią, że poczujecie prawdziwy smak lata!

Podczas warsztatów nauczycie się jak wybierać najlepsze ryby, jak je filetować, przyrządzać i dobrze „obrobić”, oraz z czym najlepiej się komponują. Michał podpowie Wam jak dobierać i przygotowywać owoce morza, by zachować wszystkie wartości odżywcze. Pokaże Wam także, jak dobrać odpowiednie dodatki i przyrządzić aromatyczne sosy. Dowiecie się również, jak dobrze dobierać wina do poszczególnych "morskich" potraw.

Będzie przepysznie! Zapraszamy <3

Warsztaty poprowadzi Michał Zakrajewski - Szef Kuchni z 25-letnim doświadczeniem, które zdobywał na stażach we Francji u Pierra Gaillarda. Pracował także z Paulo Airaudo, Felice Lo Basso 1* i Diego Rossim 1*. Obecnie Food Producent programu telewizyjnego „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Uwielbia improwizować, łączyć klasyczną kuchnię francuską z polską i azjatycką.

Rozwiń