Wydarzenia

Zamówienie

Tribute to Leonard Cohen

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  04.11.2019

 20:00

 Ceny biletów

 25, 50 zł

W listopadzie miną trzy lata od śmierci kanadyjskiego barda, poety i pisarza, Leonarda Cohena.
4 listopada, w zaduszkowym nastroju, zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert "Tribute to Leonard Cohen".

Nieśmiertelne przeboje „In My Secret Life”, „Dance Me to the End of Love”, "Famous Blue Raincoat", "I'm Your Man" oraz inne ballady Leonarda Cohena usłyszymy w interpretacjach dwójki znakomitych wrocławskich wokalistów - Katarzyny Mirowskiej i Adama Sypuły, którym towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie:
Robert Jarmużek - piano, key.
Jacek Berg - akordeon
Michał Polak - drums
MArcin Spera - bass
Marek „Stingu” Popów-elctr. & acoustic guitar, ukulele

Część utworów zaśpiewana będzie w oryginalnej wersji, a do części, polskich przekładów dokonał Adam Sypuła. Przekłady Sypuły bardzo wysoko ocenił zmarły w ubiegłym roku Roman Kołakowski, znany bard, tłumacz i długoletni szef Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali