Wydarzenia

Zamówienie

PORANEK FAMILIJNY Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”

 Warszawa

 Dom Kultury Śródmieście
 ul. Smolna 9

  27.10.2019

 11:00

 Ceny biletów

 15 zł

PORANEK FAMILIJNY

Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”, musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”, spektakl dla dzieci od lat 3

scenariusz/reżyseria: Marek Stawarz
scenografia: Karolina Stawarz
wyst.:: Artur Bocheński, Michał Wiewióra
muzyka: Marek Stawarz

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu: Lis Witalis to wyjątkowy szelma i psotnik. Zwierz pewny siebie, sprytny i zawsze coś po cichu planujący. Stosuje różne chwyty, aby zdobyć to, czego akurat pragnie, i niech każdy wystrzega się jego dobrych rad! Szczyci się swoim pięknym, puszystym ogonem, ale również inteligencją, dzięki której spełnia swoje zachcianki. Potrafi przekonać nawet niedźwiedzia do swoich pomysłów, a leśne zwierzęta tak zagada, że wybiorą go na prezydenta. Jednak nawet takiemu Witalisowi może się w końcu ogon podwinąć! O tym, jak też ten Lis swoim sprytem wszystkich czaruje, przekonamy się podczas musicalu, w którym pojawi się wiele autorskiej muzyki i piosenek.

www.oteatr.wixsite.com/teatr

O warsztatach: Na tym warsztacie będziemy wykonywać maski różnych zwierzaków. Będziemy mogli zamienić się w lisa, niedźwiedzia, a może nawet w wilka! Zajmie to chwil kilka, ale leśne zwierzaki na pewno nie zrobią draki!

BILETY: 15 PLN

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Scena na Smolnej, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze