Wydarzenia

Zamówienie

Zaduszki Wokalne - Lech Janerka

 Kłodzko

 Kłodzki Ośrodek Kultury
 pl. Jagiełły 1

  09.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

 39, 49 zł

XIII edycja Zaduszek Wokalnych w Kłodzku zapowiada się bardzo energetycznie. Gwiazdą wieczoru będzie nietuzinkowa postać polskiej sceny muzycznej, kompozytor, autor tekstów, basista i wokalista - Lech Janerka. Artysta uhonorowany licznymi nagrodami polskiego przemysłu fonograficznego, w tym Złotym Fryderykiem za całokształt twórczości. Autor muzyki filmowej i twórca kultowych albumów

( "Klaus Mittfoch", "Fiu, fiu", "Plagiaty") wystąpi z zespołem 9 listopada 2019 roku na zaproszenie muzyków i inicjatorów koncertu: Agaty Bilińskiej i Roho Konara na scenie Kłodzkiego Ośrodka Kultury, który jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Wieczór otworzą tradycyjnie Agata Bilińska i Roho Konar z autorskimi impresjami muzycznymi stworzonymi specjalnie na tę okazję.

Początek koncertu o godz.18.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury.

Bilety dostępne w kasie KOK - Galeria pARTer, pl.Jagiełły 1 Kłodzko, w cenie 39zł - przedsprzedaż, 49zł - w dniu koncertu oraz na portalu www.biletyna.pl

Zapraszamy

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali