Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Rewia Burleski Pin Up Candy

 Warszawa

 Six Seasons - World Orchestra House
 ul. Franciszka Klimczaka 15

  26.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 60 zł

Wachlarze z piór, gorsety, pończochy i kąpiel w gigantycznym kieliszku szampana! To niepowtarzalne atrybuty klasycznej burleski, którą będziecie mieli okazję oglądać regularnie w nowym miejscu na burleskowej mapie Warszawy - restauracji Six Seasons!

Zapraszamy Państwa na najbardziej klasyczne pokazy burleski w wykonaniu międzynarodowych gwiazd tego gatunku.
Na scenie wystąpi królowa polskiej burleski Pin Up Candy, gwiazda programów Mam Talent, All Together Now, która swoimi pokazami uwodzi widzów w kraju i za granicą ( m.in. Paryż, Rzym, Moskwa)! Specjalnie dla Was wykąpie się w gigantycznym kieliszku szampana...

W świat eterycznej burleski przeniesie Was Red Juliette, zdobywczyni tytuły na festiwalu burleski w Londynie. Juliette niczym dziewczyna z obrazów Alfonsa Muchy wyczaruje na scenie nieziemsko kobiecy klimat.

Konferansjerem naszych wieczorów z burleską jest profesjonalny MC, Tomasz Kleyff, znany publiczności jako CNE Człowiek Nowej Ery, raper nagrywający płyty z Wujkiem Samo Zło, Baku Baku Skład. W swoim dorobku posiada portfolio dziennikarskie, jako prezenter MTV Polska, prowadzi również liczne festiwale muzyczne. CNE zasiada również w składzie jury programu Śpiewajmy Razem. All Together Now.

 

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 54

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł