Wydarzenia

Zamówienie

XV Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Szymon Ziółkowski Quintet / Karen Edwards Trio

 Pińczów

 Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
 ul. Piłsudskiego 2a

  02.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

 60 zł

02.11.2019
godz. 18.00 - Szymon Ziółkowski Quintet
godz. 20.00 - Karen Edwards Trio
Na te dwa koncerty obowiązuje jeden bilet

Jej koncerty zawsze są niesamowitym przeżyciem muzycznym. KAREN EDWARDS - amerykańska wokalistka, zdobywczyni Grammy Award for Jazz Performance będzie gwiazdą tegorocznych 15. Zaduszek Jazzowych. Na scenie w Pińczowie towarzyszyć Jej będzie mocny polski jazzowy skład: Andrzej Gondek – na gitarze, Adam Kowalewski – na gitarze basowej i Krzysztof Dziedzic – na perkusji.
Karen Edwards to jedna z najciekawszych amerykańskich, swingujących, jazz-soulowych pianistek i wokalistek. Urodziła się w Greenville, w stanie South Carolina w USA. Jej pierwszym nauczycielem był jej ojciec, z zarazem dyrektor muzyczny lokalnego kościoła baptystów. Od dzieciństwa towarzyszyła jej muzyka soul i gospel. Ukończyła studia na Uniwersytecie North Texas w klasie fortepianu. Jest niezwykłą pianistką i wokalistką, która wielokrotnie była nominowana do nagrody Grammy za Jazz Performance. Z powodzeniem współpracowała z wieloma znanymi na całym świecie artystami, takimi jak: Stevie Wonder, Peabo Bryson, Tonny Bennett, Pharoah Sanders a także ze słynnym Prince'em. Występowała w Nowym Jorku i Los Angeles w klubach i teatrach muzycznych. Przez kilka lat jako główna gwiazda miała cotygodniowy występ w Atlancie. Występowała na całym świecie, gdzie po sukcesach koncertowych w Niemczech dostała propozycję nauczania śpiewu jazzowego i improwizacji w Konserwatorium Muzycznym Munchen Richarda Straussa. Poza koncertami Karen wystąpiła również w kilku filmach muzycznych jako aktorka.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

m. nienumerowane - 2 koncerty, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze