Wydarzenia

Zamówienie

XV Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Piotr Wyleżoł Trio feat. Andy Middleton

 Pińczów

 Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
 ul. Piłsudskiego 2a

  03.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

03.11.2019
18.00 - Piotr WYLEŻOŁ PIOTR
feat. ANDY MIDDLETON

„Jeden z najbardziej niezwykłych talentów pianistyki europejskiej” - tak napisał o nim londyński magazyn "Blues&Soul". Piotr Wyleżoł Quartet z koncertem promującym nowy album wydany w legendarnej serii Polish Jazz vol. 79. - będzie gwiazdą pierwszego dnia 15. Zaduszek Jazzowych w Pińczowie.
W składzie zespołu wspaniały amerykański saksofonista Andy Middleton (USA) oraz wybitni polscy muzycy, wieloletni członkowie Trio Piotra Wyleżoła: Michał Barański na kontrabasie oraz Łukasz Żyta na perkusji.
"Human Things" to projekt szczegółowo przemyślany, imponujący rozmachem i bogactwem środków. To muzyka elegancka, ciepła, wysublimowana, z pianinem na pierwszym planie, ale która potrafi zaskoczyć zadziornym solo saksofonu Dayna Stephensa czy przepięknymi instrumentalnymi duetami. Śpiewne tematy wsparte zaawansowaną harmonią, oryginalna, daleka od schematów forma, szczególna rola fortepianu, wyrafinowane improwizacje lidera i zaproszonych artystów sprawiają, że "Human Things" wykracza poza utarte formuły gatunku.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze