Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

XV Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: MAP feat. Krzesimir Dębski

 Pińczów

 Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
 ul. Piłsudskiego 2a

  03.11.2019

 20:00

 Ceny biletów

 50 zł

03.11.2019
19.00 - MAP feat.KRZESIMIR DĘBSKI

Niezapomnianych emocji i wzruszeń dostarczy z pewnością MAP feat. KRZESIMIR DĘBSKI.

MAP tworzą trzej wybitni artyści z Wybrzeża: Marcin Wądołowski, gitarzysta, Piotr Lemańczyk grający na kontrabasie i gitarze basowej oraz perkusista, Adam Czerwiński.
Do tego projektu zaprosili swojego przyjaciela, wybitnego skrzypka, światowej klasy kompozytora, artystę którego nie można przecenić na żadnym polu, Krzesimira Dębskiego.
Ich płyta Grooveoberek, z której utwory zaprezentują na koncercie zaduszkowym, to wynik wspólnych poszukiwań muzycznych każdego z członków zespołu. Materiał jest szalenie różnorodny. Od cytatów z melodii ludowych poprzez piękną interpretację Godzinek, klasyczny jazz, rock&roll, kończąc na jazzowej wersji hitu Krzesimira, RANCZO.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 5

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł