Wydarzenia

Zamówienie

XV Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: MAP feat. Krzesimir Dębski

 Pińczów

 Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
 ul. Piłsudskiego 2a

  03.11.2019

 20:00

 Ceny biletów

 50 zł

03.11.2019
19.00 - MAP feat.KRZESIMIR DĘBSKI

Niezapomnianych emocji i wzruszeń dostarczy z pewnością MAP feat. KRZESIMIR DĘBSKI.

MAP tworzą trzej wybitni artyści z Wybrzeża: Marcin Wądołowski, gitarzysta, Piotr Lemańczyk grający na kontrabasie i gitarze basowej oraz perkusista, Adam Czerwiński.
Do tego projektu zaprosili swojego przyjaciela, wybitnego skrzypka, światowej klasy kompozytora, artystę którego nie można przecenić na żadnym polu, Krzesimira Dębskiego.
Ich płyta Grooveoberek, z której utwory zaprezentują na koncercie zaduszkowym, to wynik wspólnych poszukiwań muzycznych każdego z członków zespołu. Materiał jest szalenie różnorodny. Od cytatów z melodii ludowych poprzez piękną interpretację Godzinek, klasyczny jazz, rock&roll, kończąc na jazzowej wersji hitu Krzesimira, RANCZO.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 5

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł