Wydarzenia

Zamówienie

Zaduszki w Starym Klasztorze

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  30.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 35, 60 zł

Ethno Jazz Festival zaprasza 30 października do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na tradycyjny już koncert zaduszkowy.
"Wielcy Nieobecni" to muzyczny wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć i powspominać wybitnych polskich artystów, których już z nami nie ma. Wrocławski wokalista Michał Bober wraz z zespołem przypomną podczas koncertu kompozycje wybitnych polskich męskich wokalistów. W lirycznych kompozycjach takich artystów jak Andrzej Zaucha, Wojciech Młynarski, Bogusław Mec, Czesław Niemen, Marek Grechuta, usłyszymy takie utwory jak m.in. "C'est la vie", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Jej portret", "Pod papugami", "Jeden krótki dzień", "Opowiadaj mi tak" i wiele innych.

Zaduszkowy wieczór wspomnień poprowadzi zespół w składzie:
Michał Bober - voc.
Dominik Gawroński - trąbka
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - bas
Piotr Treliński - gitara
Tomasz Garbera - perkusja

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali