Wydarzenia

Zamówienie

Tribute To Sting Akustycznie

 Warszawa

 Six Seasons - World Orchestra House
 ul. Franciszka Klimczaka 15

  24.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 50 zł

Sting to jeden z najbardziej utalentowanych, wszechstronnych, ambitnych muzyków, a przy tym jedna z największych indywidualności w historii muzyki rockowej. W listopadzie, w ramach trasy koncertowej „My Songs”, zagra w Krakowie.

Wszystkich fanów tego artysty, którzy już nie mogą się doczekać koncertu wybitnego muzyka, zapraszamy do Six Seasons na akustyczny koncert poświęcony twórczości wokalisty i zespołu The Police.

Już 24 października będziecie mogli posłuchać utworów Stinga w nowych, jazzujących aranżacjach. Będzie można usłyszeć między innymi takie przeboje jak: „Englishman in New York”, „Shape of my Heart” czy „Every breath You Take”. To idealny przedsmak przed listopadowym koncertem, dlatego serdecznie zapraszamy.

Tribute To Sting & The Police zaśpiewa Ania Rosochacka w towarzystwie trio:

Artur Twarowski gitara
Maciej Matysiak kontrabas
Tomasz Mądzielewski perkusja

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 18

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł