Wydarzenia

Zamówienie

Funky Kleks - piosenki z filmów o Panu Kleksie

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  24.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 30, 45 zł

Miłośników postaci Pana Kleksa i muzyki z filmów o nim zapraszamy 24 października do Starego Klasztoru na koncert Funky Kleks!
Film "Akademia Pana Kleksa" to kultowa ekranizacja cenionej książki Jana Brzechwy pod tym samym tytułem. Podobnie jak następne części - "Podróże Pana Kleksa" oraz "Pan Kleks w Kosmosie" wychowała całe pokolenia Polaków. Nie mniej kultową stała się muzyka napisana do tych filmów. Piosenki autorstwa Andrzeja Korzyńskiego są doskonałymi kompozycjami, stanowią jeden z kamieni milowych w polskiej muzyce rozrywkowej.

Projekt Funky Kleks powstał z chęci oddania hołdu muzyce z filmów o Panu Kleksie, pokazując że są to świetne kompozycje, które mogą być grane i odbierane całkowicie serio. Jest to projekt muzyczny założony przez wrocławskiego basistę Wojtka Bergandera, który zaprosił do współpracy najlepszych wrocławskich muzyków.

Zespół wystąpi w składzie:
Anna Malek - wokal
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe
Maciej Mazurek - gitara
Wojciech Bergander - gitara basowa
Jarosław Korzonek - perkusja

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

m. siedzące nienumerowane, wolne miejsca: 31

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 45,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

miejsca stojące, wolne miejsca: 1

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 30,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł