Wydarzenia

Zamówienie

Tides From Nebula

 Toruń

 Lizard King
 ul. Kopernika 3

  10.11.2019

 19:45

 Ceny biletów

 50 zł

Po trzyletniej przerwie nasz krajowy towar eksportowy, najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Premiera odbędzie 20 września. Będzie on nosił tytuł "From Voodoo to Zen". W ramach trasy zespół pojawi się w Toruniu 10. listopada 2019 w klubie muzycznym Lizard King. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Powsinoga.

"Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album" - Maciej Karbowski.

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

"Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy."

Tracklista:

1. Ghost horses
2. The new delta
3. Dopamine
4. Radionoize
5. From voodoo to zen
6. Nothing to fear and nothing to doubt
7. Eve White, Eve Black, Jane

Skład:

Maciej Karbowski - gitara / klawisze
Przemek Węgłowski - bas / klawisze
Tomasz Stołowski - bębny

Rozwiń

drzwi 19:00 | start - ROSK (support): 19:45 | start - TFN: 21:00

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 74

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł