Wydarzenia

Zamówienie

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik

 Skierniewice

 Centrum Kultury i Sztuki - Sala kameralna
 ul. Reymonta 33

  26.10.2019

 18:00

 Ceny biletów

 20 zł

Po wakacyjnych wojażach czas na nowe, podróżnicze inspiracje! Dlatego też serdecznie zapraszamy na 3 edycję Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego, podczas którego skierujemy wzrok ku najwyższym szczytom, ale i oddamy się muzycznym wędrówkom. Tegoroczny festiwal wspomagają aż dwa kluby: Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” oraz Klub Jazzowy Swing, co pozwoli uczestnikom eksplorować nie tylko różne rejony geograficzne, ale też kulturalne.

Nasza podróż rozpocznie się 22 października w kinie podczas seansu "Ostatniej Góry ", a zakończy w sobotę prelekcją naszego gościa specjalnego – Piotra Pustelnika, który jako trzeci Polak w historii (po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim) zdobył Koronę Himalajów oraz Karakorum. Jest pomysłodawcą projektu „Trzy Korony” zakładającego zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi oraz Korony Himalajów i Karakorum. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów:

„Długo siedział we mnie wylękniony chłopczyk, który bał się, że umrze. Ale gdybym był nieustraszony jak inni, to z którejś z górskich wypraw mógłbym nie wyjść żywy”.

Program Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego 2019

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala kameralna, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze