Wydarzenia

Zamówienie

Roksana Węgiel

 Bielsko-Biała

 Klub Klimat
 ul. Mostowa 5

  08.12.2019

 18:00

 Ceny biletów

 45 zł

ROKSANA WĘGIEL- zwyciężczyni I edycji The Voice Kids, a przede wszystkim 16-stego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych. Edyta Górniak w programie the Voice Kids nie kryła zachwytu: „Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu”.
W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku.

UWAGA:
1.Osoby, które nie ukończyły 14 roku życia mogą wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej ! Opiekun i osoba niepełnoletnia muszą posiadać bilety wstępu.

2. Osoby od 14-18 roku życia (nieukończone) muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze