Wydarzenia

Zamówienie

Noc grozy na zamku w Czersku

 Czersk

 Zamek Książąt Mazowieckich
 plac Tysiąclecia 1

  26.10.2019

 17:30

 Ceny biletów

 30 zł

Będzie upiornie, mrocznie i tajemniczo...
Zapamiętajcie tę datę 26.10.2019. Zsynchronizujmy zegarki - zaczynamy o godz. 17.30
Tylko dla wielbicieli prawdziwie silnych emocji szykujemy kolejną dawkę grozy! Sprawimy, że czerski dziedziniec pochłoną najczarniejsze czeluści koszmaru i trwogi. Gdy zapadnie zmrok wampiry wyjdą z trumien… a łowcy wampirów na polowanie – tak z przymrużeniem oka na swój spektakl zapraszają aktorzy teatru Azislight*. Atmosferę spotęguje pełen niepokoju i tajemnic horror ZAKONNICA (15 +). Mile widziane przebrania i upiorne makijaże...** Tego wieczoru nie zabraknie strawy, napitku i ciepła ogniska.
Jesteście na to gotowi? Mrok, zło, krzyk, łzy i strach – to wszystko w tę jedną, jedyną noc w roku!

* to nie będzie kolejny pokaz o wampirach na poważnie, wręcz przeciwnie! Pełen jest gagów, śmiesznych dialogów i sytuacji, które bawią publiczność w każdym wieku.
** Macie już pomysły na swoje charakteryzacje? Impreza będzie w klimacie słowiańskich Dziadów. (Halloweenowi mówimy NIE). Liczymy na Waszą inwencję
*** Filmy wyświetlone zostaną na ledowym telebimie o powierzchni ok. 12 m2
**** Nie lękajcie się deszczu i chłodu - przygotowaliśmy zadaszenie i piramidy grzewcze. Mimo wszystko - ubierzcie się ciepło!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

ZAMEK KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH, wolne miejsca: 224

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 30,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł