Wydarzenia

Zamówienie

Wtorek Jazzowy - Milo Kurtis Ensemble

 Piaseczno

 Dom Kultury - sala teatralna
 Kościuszki 49

  22.10.2019

 20:00

 Ceny biletów

 20 zł

MILO ENSEMBLE to zespół złożony z muzyków pochodzących z różnych kontynentów. Muzyka wykonywana przez zespół jest bardziej zbliżona do korzeni etno i grana jest na instrumentach akustycznych – saksofony, klarnet, oud, saz, santur, trombity, bębny, kalimby. Zawiera w sobie wpływy muzyki wschodniego regionu basenu Morza Śródziemnego, polskiej muzyki ludowej, zachodniej Afryki, Tybetu i jazzu. Koncert ME jest formą podróży po kontynentach i stylach.

Recenzja z pierwszego koncertu w Jazz Klubie 12/14: „Milo Kurtis – niezwykły czarodziej nastrojów i muzycznych krajobrazów, zabrał nas wczoraj w długą podróż w rejony odległych kultur, pełne tajemnej mocy, magicznej energii i piękna. Wraz z Adebem Chomounem i Mateuszem Szemrajem, przy wykorzystaniu oryginalnych instrumentów z odwiedzanych zakątków świata i śpiewu, wprowadził zgromadzony nadkomplet międzynarodowej Publiczności w stan kojącej medytacji i transowego tańca („Tamina”) – nazwaliśmy to „muzyką zamkniętych oczu” – by zakończyć cudowną piosenką sięgającą do jego greckich korzeni („Dla Ciebie Słońce Zaświeci Wieczorem), zakończoną długotrwałą owacją zachwyconych uczestników tego wielokulturowego misterium..“ Warszawa, 31 września 2015.

SKŁAD:
Milo Kurtis - leader, klarnet, trombity, głos, instr. perk.
Misza Kinsner - śpiew, sax baryton
Bart Smorągiewicz - sakskofony, flet
Adeb Chamoun - darabuka, riqq, daf, głos
Bart Pałyga - sarangi, śpiew gardłowy
Mateusz Szemraj - oud, saz, santur
Jacek Gładkowski - realizator dźwięku

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 13

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł