Wydarzenia

Zamówienie

Que Tout Par Amour - Dawid Buchta Trio

 Kraków

 Piwnica pod Baranami
 Rynek Główny 27

  09.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

 50 zł

David Buchta, Ewelina Podrażka i Marta Dudek – artyści, według których sztuka ma spajać i inspirować. Wspaniałe brzmienia wiolonczeli i fortepianu w połączeniu z barwnym, męskim wokalem w projekcie akustycznym live „David Buchta TRIO - Par Amour”. Projekt obejmie utwory z zakresu piosenki francuskiej od Brela po Larę Fabian, a także wspaniałe włoskie „Per Amore” oraz „Calling you” znane z ekranizacji Bagdad Cafe.
„Par Amour” to duży ładunek emocjonalny, w którym David Buchta opowie swoją historię, przenosząc słuchaczy w sentymentalną przestrzeń muzyczną. Połączenie intymności, delikatnych, klasycznych brzmień oraz elementów prozy i sztuki, to wyjątkowość projektu, z którym zmierzą się artyści.
__________________________________________________________________________________
David Buchta – muzyk, esteta i grafik. Od najmłodszych lat zainteresowany muzyką emocjonalną, uczęszczał na lekcje śpiewu, gdzie doskonalił swój warsztat. To profesjonalista, dla którego nie ma językowych barier muzycznych. Śpiewa w języku polskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim, wykonując covery znakomitych artystów. Największą radość sprawiają mu jednak własne kompozycje, które samodzielnie tworzy od podstaw. W solowych utworach artysty można słyszeć brzmienia fortepianu, a także wiolonczeli. David to perfekcjonista, dla którego dokładna interpretacja utworów, ich aranżacja i wykonanie jest wyznacznikiem sztuki.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 19

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł