Wydarzenia

Zamówienie

Grupa MoCarta & Kabaret Hrabi + Przyjaciele

 Wrocław

 Narodowe Forum Muzyki
 ul. Plac Wolności 1

  29.01.2020

 18:00

 Ceny biletów

Dla wszystkich sfrustrowanych długą jesienią, zimową pluchą, porannym skrobaniem szyb, nie zawsze udanym powitaniem Nowego Roku, czy nie trafionym prezentem gwiazdkowym, mamy znakomitą propozycję.

Noworocznie zapraszamy Państwa na wspaniały koncert Grupa MoCarta & Hrabi w towarzystwie Przyjaciół. Ponieważ to styczeń, zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na noworoczny koncert muzyki klasycznej.

Zaproszenie Grupy MoCarta do Narodowego Forum Muzyki zechcieli przyjąć:

Kabaret HRABI - Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane – że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. Pośród innych kabaretów postrzegani są jako wzór kabaretu idealnego ;-)

Dołożymy starań, by idealny był także Ich występ we Wrocławiu.

Katarzyna Żak, Ponieważ Grupa MoCarta odpowiedzialnie patrzy w przyszłość, dlatego nie tylko dba o stare przyjaźnie, ale także szuka nowych.
Poza talentem, wdziękiem i urodą Pani Kasia ma bardzo napięty terminarz występów. Ale dzięki naszemu uporowi i życzliwości aktorki udało się i Katarzyna Żak dołączy do kilku koncertów cyklu „Grupa MoCarta i Przyjaciele”.
Pani Kasia jest jedną z czołowych polskich aktorek komediowych. Gra w filmie, serialach telewizyjnych, oraz w teatrze. Jest również świetną wokalistką, a wszystkie swoje talenty zaprezentuje podczas naszych wspólnych koncertów.
Jesteśmy pewni, że to artystyczne spotkanie zapoczątkuje nową piękną przyjaźń. Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej. Jakub Sienkiewicz - piosenkarz, neurolog. Występuje z Elektrycznymi Gitarami. Jak mówi o sobie, Jego hobby to wynajem. Aktualnie wynajmuje pomieszczenie magazynowo-biurowe na Służewcu, chatę kurpiowską na warszawskich Bielanach oraz garderobę w gminie Centrum. Lubi wolno jeździć lewym pasem i denerwować kierowców, a Jego pasją są donosy na sąsiadów - udało mu się spowodować kilka mandatów i jedną eksmisję. Ceni sobie halucynacje rzekome i prawdziwe lekarstwa.

Jak przekłada sie to na artystyczną przyjaźń, przekonacie się Państwo sami.

Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa warzach!

Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości!

Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

Zapraszamy do Wrocławia, o godz. 18.00 do Narodowego Forum Muzyki!

Rozwiń

Gościnnie wystąpią: Katarzyna Żak, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Kuba Sienkiewicz oraz inni goście i liczne niespodzianki.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali