Wydarzenia

Zamówienie

Kino Seniora - Ogród rodzinny: Dezerter (2D/)

 Rybnik

 Teatr Ziemi Rybnickiej
 ul. Plac Teatralny 1

  04.11.2019

 13:00

 Ceny biletów

 10 zł

04.11. godz. 13.00, OGRÓD RODZINNY: DEZERTER

reż: Jan Hřebejk
prod. Czechy, Słowacja, Polska 2017
gatunek: Melodramat Wojenny
czas: 115 min.
obsada: Jiří Macháček, Anna Geislerová, Martin Finger, Klára Melíšková, Gabriela Míčová, Karel Dobrý, Vendula Svobodová, Sabina Remundová

Czechosłowacja, Praga, rok 1947. Ocalony z obozu Otto wraca do żony i syna. Otwiera na nowo swój rodzinny interes: salon fryzjerski „Valentino”. Sielanka nie trwa jednak długo. Władza ludowa ingeruje coraz bardziej w życie społeczne. Szeregowy pracownik salonu, młody komunista, postanawia odebrać Ottonowi jego salon. Następuje zamiana miejsc zgodna z obowiązującą walką klas. Otto, jego żona i jej siostry stają się pracownikami. Karlík, 8-letni syn Ottona, postanawia wymierzyć sprawiedliwość.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali