Wydarzenia

Zamówienie

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

 Toruń

 Sala Koncertowa CKK Jordanki
 Al. Solidarności 1-3

  29.01.2020

 19:00

 Ceny biletów

Paryż… Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem. To muzyka znaczona takimi nazwiskami jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu. To kankan, kabarety (na czele z "Moulin Rouge"!), a nawet upiór – bo przecież to właśnie w gmachu opery paryskiej straszył bohater powieści i musicalu. Co do musicali – wprawdzie niedawny pożar uszkodził katedrę Notre Dame, ale najsłynniejszy dzwonnik w historii nadal pojawia się na scenach muzycznych całego świata. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z muzyką francuską, dające okazję do wzruszeń i uśmiechu, jak to zwykle bywa pod dachami miasta zakochanych…

R. Cocciante – Le Temps des Cathédrales z musicalu Dzwonnik z Notre Dame A. Striuk R. Cocciante – Belle z musicalu Dzwonnik z Notre Dame Striuk , Vladychenko, Yacentyuk Ballett R. Cocciante – La fête des fous z musicalu Dzwonnik z Notre Dame Vladychenko Ballett R. Cocciante – Ces Diamants-là z musicalu Dzwonnik z Notre Dame H. Arutunjan - Yacentyuk C. Armstrong – El tango de Roxanne z filmu Moulin Rouge Yacentyuk Striuk Ballett M. Monnot – Milord z repertuaru E. Piaf A. Ballett + Accordion Louiguy, M. Monnot – La vie en rose z repertuaru E. Piaf Ася + Accordion Ch. Dumont – Non, je ne regrette rien z repertuaru E. Piaf Тая / Ася Орк + Accordion H. Giraud – Sous le ciel de Paris z repertuaru E. Piaf Тая + Accordion Балет J.M. Cano – Hijo de la Luna Haiane "Je suis malade" Ася N. Glanzberg – Padam, padam z repertuaru E. Piaf Тая Балет + Accordion J. Kander – Money, Money z musicalu Kabaret Vladychenko Балет J. Kander – Cabaret z musicalu Kabaret Ася 4:00 Балет M. Wilshaw – Les Champs-Élysées z repertuaru J. Dassina Vladychenko + Accordion L. i P. Sebastian – Gigi l’amoroso z repertuaru Dalidy Hajane sopran / mezzo + tenor R. Allison – Je t’aime + Accordion Тая B. Andersson, B. Ulvaeus, J. Claudric – Bravo, tu as gagné z repertuaru M. Mathieu Hajane Chicago "All thet jazz" 4:00 Балет АсяОрк. + Accordion Et si tu n'existais pas J. Dassin Striuk Taras Luka- „A journey for two“ Accordion solo J. Offenbach – Kankan z operetki Orfeusz w piekle Балет Орк.
Rozwiń

Zwiastun

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali