Wydarzenia

Zamówienie

Wieczorynka teatralna

 Rybnik

 Dom Kultury Boguszowice
 Plac Pokoju 1

  06.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

 5 zł

Wieczorynka teatralna „Królewna. Rzecz o śpiącej królewnie i siedmiu junakach”.

6 listopada godz. 18.00

Zapraszamy dzieci na spotkanie z opowieścią. Tym razem usłyszymy znaną baśń o Śpiącej Królewnie według słów Aleksandra Puszkina, którą przedstawi śpiewak i muzykant Witold Roy Zalewski. W swojej interpretacji nawiązuje do dawnych tradycji wędrownych pieśniarzy i opowiadaczy. Cała opowieść będzie zaśpiewana do improwizowanych melodii przy akompaniamencie akordeonu i innych instrumentów. Widzowie także będą współtworzyć dźwiękową warstwę spektaklu.

Na zakończenie wieczoru odbędą się warsztaty plastyczne.

Zapraszamy rodziców z dziećmi a także dorosłych miłośników opowieści.

Cena: 5zł (cena obejmuje wejściówkę dla dziecka wraz z opiekunem)

Wiek: 5-12 lat

Witold Roy Zalewski jest śpiewakiem, muzykiem i animatorem kultury specjalizującym się w kulturze tradycyjnej. Bada muzykę tradycyjną, zajmuje się rekonstrukcją technik wykonawczych, szczególnie śpiewu.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

scena, wolne miejsca: 6

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 5,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł