Wydarzenia

Zamówienie

Wystawa Piotr Kolanko

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  08.11.2019 - 02.12.2019

 19:00

 Ceny biletów

 0 zł

Tematyka prac Piotra Kolanko (absolwenta Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego i Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie) ma charakter symboliczny. Dzieło jest fantazmatem, w którym odbywa się alternatywne życie symboli i znaczeń.

Autor - artysta interdyscyplinarny, projektant (designerska marka KWIAT PAPROCI) - uczestniczy w wielu projektach z obszaru kultury wizualnej i jest laureatem wielu nagród (m.in. "Open 27" Wielka Brytania/2016, "Tradycja a nowoczesność" Szymbark/2011, Konkurs im. Jerzego Panka Rzeszów/2014). Intuicja, to podstawowe narzędzie w procesie twórczym Piotra Kolanko skutkuje swobodną kreacją, wielotorowością i ekspresją twórczą w każdym realizowanym projekcie.

Wernisaż wystawy: 8.11.2019, godzina 19.00

Wstęp wolny!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Galeria Główna Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, wolne miejsca: 60

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 0,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł