Wydarzenia

Zamówienie

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Theater Jazz

 Warszawa

 Dom Kultury Śródmieście
 ul. Smolna 9

  09.11.2019

 16:00

 Ceny biletów

 20 zł

Aktywne Popołudnie na Smolnej

Theater Jazz, warsztat dla osób 16+

prowadzenie: Marta Łęgowik

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Theater jazz – styl łączący taniec klasyczny, rdzenny taniec jazzowy oraz step. Opiera się w dużej mierze na teatralności ruchu, izolacjach ciała oraz zmianach kierunkowych. Jako w odmianie jazzu nie brakuje w nim dynamiki oraz ekspresji. Jeśli chcesz poczuć się, jakbyś tańczył w prawdziwym musicalu – koniecznie weź udział w warsztatach!

Marta Łęgowik – tańczy, odkąd skończyła 10 lat. Pierwsze taneczne kroki zaczęła stawiać w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie. Potem był zespół tańca jazzowego. No i stało się, zakochała się w tej technice bez pamięci. Ukończyła choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 7 lat mieszka w Warszawie, prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Aktywnie bierze udział w różnych projektach tanecznych, regularnie występuje na scenie. Uwielbia zarażać ludzi swoją taneczną pasją. Najlepiej odnajduje się we wszelkich formach musicalowych – stąd jej szczególne zamiłowanie do stylu, jakim jest theater jazz.

Mimo że od lat prowadzi zajęcia, nieustannie rozwija się w zakresie tańca. Tańczy w zespole Izabeli Borkowskiej Flesz, a w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie rozpoczęła kurs instruktorski o specjalizacji taniec jazzowy, aby jeszcze bardziej zagłębić się w tę technikę tańca.

Uważa, że w życiu warto mieć więcej niż jedną pasję, więc w międzyczasie poszła na studia… lotnicze, zdobywając tytuł magistra lotnictwa. Uwielbia podróżować. Mieszkała w różnych miastach Polski, w Nowym Jorku, gdzie szkoliła się w Broadway Dance Center oraz na Islandii, gdzie pracowała jako instruktor tańca jazzowego w Bryn Ballett Academian. Ponadto interesuje się astronomią i fotografią.

Cena jednych zajęć: 20 PLN

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala taneczna, wolne miejsca: 9

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł