Wydarzenia

Zamówienie

Wieczór komedii improwizowanej

 Warszawa

 Teatr WARSawy
 Rynek Nowego Miasta 5/7

  29.10.2019

 19:00

 Ceny biletów

 30, 40 zł

W ramach projektu Stand-Up Debiuty zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju wieczór komedii improwizowanej. Młodzi debiutanci pod reżyserskim okiem Wojciecha Tremiszewskiego, wraz z widzami stworzą przedstawienie, które nigdy więcej się nie powtórzy. Sztuka improwizacji, która jest składową stand-upu, hip-hopu, rapu czy jazzu, stanie się tego wieczoru główną bohaterką. Przepis jest prosty: widzowie rzucają pomysły, sugestie, życzenia, a aktorzy improwizują na ich podstawie sceny, które są: zabawne, śmieszne, absurdalne, głupkowate… Jest przy tym dużo radochy, przepływu nieskrępowanej myśli i spontaniczności, które doskonale resetują umęczone umysły nasze. Zapraszamy.

Wojciech Tremiszewski, aktor, scenarzysta, reżyser. Propagator i trener sztuki impro. Lider i współzałożyciel trójmiejskiego teatru improwizacji „W Gorącej Wodzie Kompani”, oraz członek grupy impro „W Trzech Osobach”.

Mentor: Adam Krawczuk

Obsada:
Weronika Kozakowska
Zuzanna Galewicz
Anna Grochowska
Nikodem Księżak
Jakub Mikołajczak
Katarzyna Pilewska

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 18

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 40,00 zł 0,00 zł
ulgowe 30,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł