Wydarzenia

Zamówienie

Kapela Górole

 Zbrosławice

 Rogate Ranczo
 Wolności 30

  24.10.2020

 19:00

 Ceny biletów

 59 zł

Zespół "Kapela Górole" został założony w 2001 roku.

Pierwotnie w składzie Danuta Michniewicz, Janina Paluch-Wacław, Stanisław Ogórek, nagrywał utwory taneczne, lekkie w odbiorze, inspirowane podhalańską tradycją i folklorem. Niejednokrotnie sięgaliśmy również do starych zapomnianych już piosenek o charakterze biesiadnym. W ten sposób powstała seria ośmiu płyt zatytułowanych „Góralska Zabawa”. W międzyczasie zafascynowała nas muzyka z różnych regionów swiata. W wyniku powstała kolejna seria płyt „Kobiety, Wino i Śpiew”. Taneczne przeboje z tej serii zyskały dużą popularność wśród naszych słuchaczy i często goszczą w rozgłośniach radiowych. Piosenki „Dała Byk Ci Dała”, „Kesera”, „Rajski ptak”, „Słoneczko na Niebie” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów.

Przez cały czas istnienia zespół był otwarty na współpracę z młodymi, bardziej lub mniej znanymi muzykami i wokalistami. Razem z nami śpiewali już : Paweł Gołecki, „Baciary”, Angelika Jarosz, Paulina Heród, Ewelina Kurek(„Alvaro”), Adam Waras („Warasy”), Ryszard Chowaniec („Wataha”). Zawsze możemy też liczyć na współpracę ze znanym i cenionym zespołem Stanisława Ogórka.

W 2016 roku „Kapela Górole” postanowiła wreszcie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów. Rozpoczęliśmy koncertowanie w Polsce, gdzie z wielką przyjemnością spotykamy się z liczną grupą miłośników muzyki wykonywanej przez nasz zespół.

Obecny skład zespołu to:

Danusia
- Danuta Michniewicz – wokal,

Gosia
- Małgorzata Łacniak – wokal,

Angelika
- Krzysztof Jurgowian – instrumenty klawiszowe,

Artur
- Artur Malik - instrumenty perkusyjne,

Nakon
- Krzysztof Nakon Nakończy - gitara basowa,

Michał
- Michał Kozłowski - gitara elektryczna,

Mariusz
- Mariusz Janosek - wokal + skrzypce.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 100

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 59,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł