Wydarzenia

Zamówienie

IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

 Włocławek

 Centrum Kultury "Browar B."
 Łęgska 28

  11.11.2019

 18:00

 Ceny biletów

W Święto Niepodległości wokaliści z całej Polski zmierzą się z tematyką patriotyczną i walczyć będą o główną nagrodę: 2000 zł!

W koncercie finałowym oprócz laureatów wystąpi tez Janusz Radek z zespołem. Podczas koncertu pojawiają się utwory nawiązujące do wielkich zrywów narodowych, ale także zmian społecznych z różnych okresów historycznych, a Janusz jako historyk merytorycznie poprowadzi publiczność przez wszystkie te przemiany. Wybrzmią m.in. "O mój rozmarynie", "Pierwsza Kadrowa", "Dziwny jest ten świat", "Chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko" i "Mury".

Organizatorem Festiwalu jest Urząd Miasta Włocławek i Centrum Kultury "Browar B.".

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali