Wydarzenia

Zamówienie

Kolędy Włodzimierza Nahornego i Bogdana Loebela

 Chorzów

 Miejski Dom Kultury Batory
 ul. Stefana Batorego 6

  22.12.2019

 17:00

 Ceny biletów

 50 zł

Kolędy to utwory, które towarzyszą nam przez całe życie niezależnie od upodobań i gustów muzycznych. Mają ogromne możliwości interpretacyjne.
Dają także możliwość bardzo osobistej i emocjonalnej wypowiedzi. Szczególnie często wracamy do nich w okresie Świąt Bożego Narodzenia i w okresie poświątecznym.
Zapraszamy na koncert kolęd: CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE.
Materiał muzyczny pochodzi z płyty, na którą Włodzimierz Nahorny napisał 15 kolęd. Autorem tekstów jest Bogdan Loebl.
Kompozycje Włodzimierza Nahornego mają w sobie wiele piękna a ich linia melodyczna często nawiązuje do słowiańskich korzeni. Natomiast teksty Bogdana Loebla są pełne ciepła i dobroci. To pozwala nam wierzyć iż, choćby niektóre z nich, mają szansę wejść do kanonu kolęd polskich słuchanych przy Świątecznych stołach.
Materiał skomponowany jest i zaaranżowany na głosy solowe i duety,
z towarzyszeniem fortepianu, akordeonu i kontrabasu.
Podczas koncertu wykonywane są także tradycyjne kolędy polskie.

Wykonawcami koncertu są:
Włodziemierz Nahorny
Janusz Szroma
Andrzej Łukasik
Andrzej Jagodziński.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali