Wydarzenia

Zamówienie

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

 Białystok

 Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
 ul. Odeska 1

  15.01.2020

 19:00

 Ceny biletów

 110, 120, 140 zł

Paryż… Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem. To muzyka znaczona takimi nazwiskami jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu. To kankan, kabarety (na czele z "Moulin Rouge"!), a nawet upiór – bo przecież to właśnie w gmachu opery paryskiej straszył bohater powieści i musicalu. Co do musicali – wprawdzie niedawny pożar uszkodził katedrę Notre Dame, ale najsłynniejszy dzwonnik w historii nadal pojawia się na scenach muzycznych całego świata. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z muzyką francuską, dające okazję do wzruszeń i uśmiechu, jak to zwykle bywa pod dachami miasta zakochanych…

R. Cocciante – Le Temps des Cathédrales z musicalu Dzwonnik z Notre Dame A. Striuk R. Cocciante – Belle z musicalu Dzwonnik z Notre Dame Striuk , Vladychenko, Yacentyuk Ballett R. Cocciante – La fête des fous z musicalu Dzwonnik z Notre Dame Vladychenko Ballett R. Cocciante – Ces Diamants-là z musicalu Dzwonnik z Notre Dame H. Arutunjan - Yacentyuk C. Armstrong – El tango de Roxanne z filmu Moulin Rouge Yacentyuk Striuk Ballett M. Monnot – Milord z repertuaru E. Piaf A. Ballett + Accordion Louiguy, M. Monnot – La vie en rose z repertuaru E. Piaf Ася + Accordion Ch. Dumont – Non, je ne regrette rien z repertuaru E. Piaf Тая / Ася Орк + Accordion H. Giraud – Sous le ciel de Paris z repertuaru E. Piaf Тая + Accordion Балет J.M. Cano – Hijo de la Luna Haiane "Je suis malade" Ася N. Glanzberg – Padam, padam z repertuaru E. Piaf Тая Балет + Accordion J. Kander – Money, Money z musicalu Kabaret Vladychenko Балет J. Kander – Cabaret z musicalu Kabaret Ася 4:00 Балет M. Wilshaw – Les Champs-Élysées z repertuaru J. Dassina Vladychenko + Accordion L. i P. Sebastian – Gigi l’amoroso z repertuaru Dalidy Hajane sopran / mezzo + tenor R. Allison – Je t’aime + Accordion Тая B. Andersson, B. Ulvaeus, J. Claudric – Bravo, tu as gagné z repertuaru M. Mathieu Hajane Chicago "All thet jazz" 4:00 Балет АсяОрк. + Accordion Et si tu n'existais pas J. Dassin Striuk Taras Luka- „A journey for two“ Accordion solo J. Offenbach – Kankan z operetki Orfeusz w piekle Балет Орк.
Rozwiń

Zwiastun

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali