Wydarzenia

Zamówienie

 „Teach yourself to fly” – Artur Bieńkowski - premiera Rezydenta Krakowskiego Centrum Choreograficznego 

 Kraków

 NCK 010, Budynek A Studio KCC
 al. Jana Pawła II 232

  30.11.2019

 19:00

 Ceny biletów

 25 zł

„Teach yourself to fly” – Artur Bieńkowski - premiera Rezydenta Krakowskiego Centrum Choreograficznego

W ramach wieczoru odbędzie się premierowy pokaz spektaklu stworzonego w listopadzie w przestrzeni studia KCC w ramach rezydencji. Rezydent, a tym samym propozycja pracy choreograficznej, zostają wyłonione w drodze konkursu przez zespół KCC i otrzymują wsparcie finansowe, organizacyjne i promocyjne niezbędne do produkcji.

„Teach yourself to fly”

choreografia: Artur Bieńkowski

taniec: Victoria Kennett

muzyka: Kassel Jaeger

Projekt choreograficzny „Teach yourself to fly” zakłada, że praca z metodologią procesu twórczego i strategią choreograficzną to proces poznawczy. Główną inspiracja twórców są metody „głębokiego słuchania” Pauline Oliveros – ćwiczenia przekształcające nawyki percepcyjne w celu wykształcenia otwartości w stosunku do otoczenia i innego rozumiejąc tym samym, że prawdziwe słuchanie, możliwość bycia usłyszanym / wysłuchanym a także prawdziwe słuchanie siebie kształtuje rzeczywistość i ma potencjał zmiany.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Studio KCC, wolne miejsca: 54

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł