Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

 „Teach yourself to fly” – Artur Bieńkowski - premiera Rezydenta Krakowskiego Centrum Choreograficznego 

 Kraków

 NCK 010, Budynek A Studio KCC
 al. Jana Pawła II 232

  30.11.2019

 19:00

 Ceny biletów

 25 zł

 „Teach yourself to fly” – Artur Bieńkowski - premiera Rezydenta Krakowskiego Centrum Choreograficznego 


W ramach wieczoru odbędzie się premierowy pokaz spektaklu stworzonego w listopadzie w przestrzeni studia KCC w ramach rezydencji. Rezydent, a tym samym propozycja pracy choreograficznej, zostają wyłonione w drodze konkursu przez zespół KCC i otrzymują wsparcie finansowe, organizacyjne i promocyjne niezbędne do produkcji.

 „Teach yourself to fly”

choreografia: Artur Bieńkowski

taniec: Victoria Kennett

muzyka: Kassel Jaeger 

Projekt choreograficzny „Teach yourself to fly” zakłada, że praca z metodologią procesu twórczego i strategią choreograficzną to proces poznawczy. Główną inspiracja twórców są metody „głębokiego słuchania” Pauline Oliveros – ćwiczenia przekształcające nawyki percepcyjne w celu wykształcenia otwartości w stosunku do otoczenia i innego rozumiejąc tym samym, że prawdziwe słuchanie, możliwość bycia usłyszanym / wysłuchanym  a także prawdziwe słuchanie siebie kształtuje rzeczywistość i ma potencjał zmiany.

 

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Studio KCC, wolne miejsca: 70

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł