Wydarzenia

Zamówienie

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  29.12.2019

 11:00

 Ceny biletów

 25, 35 zł

Bajkowy Bal Sylwestrowy dla dzieci

Godz. 11.00 - 12.00 Spektakl bajkowy „Bałwanek o gorącym sercu” Spektakl przedstawia wyjątkową opowieść o przyjaźni i poświęceniu, zazdrości i zrozumieniu. To historia, która wzrusza i rozbawia do łez. Spektakl łączy pokolenia i pozwala doskonale bawić się małym i dużym. Troje aktorów, siedem postaci, profesjonale kostiumy i doskonale skomponowana muzyka, to przepis na dobrą zabawę w zimowej scenerii.

Godz. 12.00 - 14.00 Sylwestrowy Bal Przebierańców Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za ulubionego bohatera z bajki do wzięcia udziału w wyjątkowym balu. Na uczestników czekać będą znane hity piosenki dziecięcej, konkursy i zabawy, a wszystko to w towarzystwie Elsy, Królewny Śnieżki , Myszki Miki, Marschalla i Bałwana Olafa.

Bilety: 35 zł normalny/25 zł* *Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 26

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 35,00 zł 0,00 zł
Ulgowy/Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł