Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent: koncert Jubileuszowy XXX-lecia

 Toruń

 Hala Arena Toruń
 ul. Bema 73-89

  03.10.2020

 19:00

 Ceny biletów

 40, 50, 60 zł

Zenek Martyniuk,to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To autor największych ponadczasowych hitów Disco Polo, jak np: Przez twa oczy zielone, Przekorny los, Królowa życia.
O jego popularności świadczą miliony wyświetleń na YOU TUBE, błyskawicznie sprzedające się bilety na koncerty oraz ogromne rzesze fantastycznie bawiącej się na koncertach publiczności
Prze cały czas zespól zaskakuje kolejnymi wielkimi hitami i nie słabnie jego popularność. Kolejny wielki hit "kochana wierzę w miłość”.
Gdziekolwiek występuje brawom i owacjom nie ma końca. Tak więc z pewnością Koncert Jubileuszowy Zenka Martyniuka ,zgromadzi na hali jak zawsze ogrom publiczności ,bo czeka nas wieczór pełen hitów, porywającej muzyki i fantastycznej atmosfery do tańca i zabawy.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali

sektorsektorsektorsektorsektor