Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Dansing w Aquarium // Warszawska Orkiestra Sentymentalna

 Bielsko-Biała

 Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)
 ul. 3 Maja 11

  21.11.2019

 19:00

 Ceny biletów

 35 zł

Warszawska Orkiestra Sentymentalna zagra melodie z czasów bajecznego Dwudziestolecia Międzywojennego.

Jeśli coś wam pika w sercu lub w kręci w nogach na myśl o długich rękawiczkach i piórach boa, zadymionych kawiarniach pełnych skamandryckich intelektualistów, nonszalanckiej elegancji i pełnych parkietach na dansingach, początkach jazzu i zachłyśnięciu się swingiem i tangiem - CHODŹCIE.

Usłyszycie melodie z przedwojennej rewii i kabaretu - piosenki Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka. Nawet, jeśli nazwiska nic wam nie mówią - na pewno znacie te walce, namiętne tanga, skoczne polki, gorące foxtroty i rumby i nie będziecie mogli się oprzeć, żeby ich nie zatańczyć.


CENNIK:
35 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Aquarium, wolne miejsca: 16

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne cena regularna: 45,00 zł
cena promocyjna: 35,00 zł
promocja trwa do 2019-11-20 23:59
0,00 zł
Razem 0,00 zł