Wydarzenia

Zamówienie

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

 Józefów

 Holiday Inn Warszawa Józefów ****
 ul. Telimeny 1

  07.06.2020

 17:00

 Ceny biletów

 80, 130 zł

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Rozwiń

Szanowni Państwo, informujemy, że występ Kabaretu Młodych Panów w dniu 7.06.2020 w hotelu Holiday Inn Józefów odbędzie się zgodnie z zasadami i zaleceniami zawartymi w obowiązującym „Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” oraz zgodnie z „Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W związku z tym informujemy o nowych zasadach uczestnictwa w wydarzeniu niniejszym wydarzeniu:

  1. Liczba dostępnych na widowni miejsc została ograniczona zgodnie z wymogami do połowy całkowitej pojemności Sali (z 300 do 150 osób).
  2. Krzesełka na widowni zostaną ustawione z zachowaniem odstępu na szerokość jednego wolnego krzesełka.
  3. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu i wejścia na widownię jest realizacja przez uczestników obowiązku zakrywania ust i nosa, np. maseczką. Osoby nie posiadające maseczek nie będą mogły wejść na widownię i nie będzie to podstawą do zwrotu biletu. Uwaga! Będzie możliwość zakupu maseczki na miejscu w Recepcji Głównej hotelu.
  4. W obiekcie rozmieszczone będą dyspensery ze środkami do dezynfekcji dłoni. Po wejściu do obiektu prosimy o zdezynfekowanie dłoni przy najbliższej możliwej okazji.
  5. Pomieszczenie widowni za każdym razem przed wejściem uczestników jest wentylowane i wietrzone.
  6. W restauracji hotelowej w dniu wydarzenia zamiast bufetu będzie serwowany 3-daniowy lunch (dotyczy osób, która zakupiły bilety w pakiecie z lunchem w restauracji).
  7. Prosimy o przestrzeganie zaleceń profilaktycznych oraz innych znanych Państwu dotyczących utrzymywania dystansu społecznego.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali