Wydarzenia

Zamówienie

24.OFPA 2020, Koncert Laureatów oraz Koncert Galowy: Robert Cichy & Goście.

 Rybnik

 Teatr Ziemi Rybnickiej
 ul. Plac Teatralny 1

  23.02.2020

 17:00

 Ceny biletów

 70, 80 zł

Koncert Galowy 24 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA'2020.

Wieczór rozpocznie się Koncertem Laureatów festiwalu.

ROBERT CICHY & GOŚCIE
Ania Dąbrowska
Ania Rusowicz
Mrozu
Mariusz Lubomski
Phillip Bracken

Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych Festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie. W 2018 r. wydał swoją pierwszą solową, autorską płytę, która zyskała bardzo dobre recenzje oraz ciepłe przyjęcie publiczności, a w 2019 r. nagrodzona została dwiema statuetkami najważniejszej polskiej nagrody – Fryderykiem za „najlepszy album roku country/blues” oraz „najlepszą produkcję muzyczną country/blues”. Na koncert w Rybniku, Robert zaprosił znakomitych gości, z którymi od lat spotyka się na muzycznych drogach. Na scenie pojawią się: Ania Dąbrowska, Ania Rusowicz, Mariusz Lubomski, Mrozu, Phillip Bracken.

Różnorodność artystów, wysoki poziom muzyczny, wszechstronność repertuaru, znane utwory i premierowe wykonania, a także znakomity zespół (Marta Zalewska, Asia Glubiak) oraz specjalny udział ojca Roberta – Jana Cichego (basisty jazz'owego znanego ze współpracy z Markiem Grechuta i legendarnym Extra Ball), siostry Roberta – Magdaleny Ziętek (na co dzień skrzypaczki Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach) oraz Krzysztofa Pacana (basista jazz'owy nominowany do Fryderyków w kategorii jazzowy debiut roku) to tylko wstęp do tego niepowtarzalnego wydarzenia muzycznego, które będzie miało miejsce 23 lutego 2020 r. podczas koncertu galowego 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku.

Organizator: Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik, ul. Podmiejska 43

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali