Wydarzenia

Zamówienie

Junior Fast Food Story - Zdrowe, domowe Fast Foody

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  27.06.2020

 11:00

 Ceny biletów

 159 zł

Czy chipsy zawsze są niezdrowe? Czy frytki i panierowane kurczaki muszą być smażone na głębokim oleju? Czy shake musi mieć dużo cukru? Odpowiedź brzmi NIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich małych szefów kuchni na "Junior Fast Food Story" - Zdrowe wersje zakazanych "fast foodów", czyli smakołyków, które wszystkie dzieci uwielbiają! Wspólnie z Olkiem Multanem, uczestnikiem Masterchef Junior przygotowujemy zdrowe i równie smakowite wersje niezdrowych "fast foodowych" potraw.

Podczas zajęć dzieci nauczą się jak przygotowywać pyszne przekąski, obiad oraz deser w domowych warunkach. Nauczą się jak kroić, panierować i piec kurczaka, by był chrupiący, jak zrobić idealne frytki ze zdrowych batatów oraz pyszne, chrupiące zdrowe chipsy. Poznają wiele kulinarnych trików, dzięki którym będą potrafiły przygotować same swój posiłek.

Będzie przepysznie, zdrowo i pouczająco!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 1

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 159,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł